Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Моят блог в Blog.bg
Автор: aristotelis Категория: История
Прочетен: 1590415 Постинги: 265 Коментари: 1484
Постинги в блога от 22.01.2017 г.
Скопје, 20 јануари, 2017 
Македонија веќе цел месец фигурира со ознаката БЈРМ на сметките од патарините во Србија, соопштија за „Мета“ од српското јавно претпријатие „Путеви Србије“.
„Во однос на Вашето праш...
Категория: История
Прочетен: 1709 Коментари: 1 Гласове: -3
Последна промяна: 22.01.2017 01:56
Търсене

За този блог
Автор: aristotelis
Категория: История
Прочетен: 1590415
Постинги: 265
Коментари: 1484
Гласове: 298
Календар
«  Януари, 2017  >>
ПВСЧПСН
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031